Anasayfa Haberler ÜNİVERSİTE SINAVINDA BAŞARILAR DİLERİM CANLARIM


ÜNİVERSİTE SINAVINDA BAŞARILAR DİLERİM CANLARIM PDF Yazdır E-posta
Haberler - Son Haberler
Yazar Yücel ARAÇ   
Cuma, 26 Haziran 2020 14:27

      Sevgili Öğrencilerim,

      Yıllar, sizi okuturken de söylediğim gibi su gibi aktı, geçti ve üniversite sınavı geldi, çattı.

     Yıllar aradan nasıl su gibi akıp geçse de sizin o masum,afacan halleriniz daha dün gibi hafızamda canlı yerini koruyor.Sizlerle beraber geçirdiğim dört yılın anıları hâlâ bu sitede canlı olarak duruyor.

     Eşyanın tabiatı gereği her şeyin bir sonu olduğu gibi bizim birlikteliğimizin de bir sonu vardı.Her son ise yeni bir başlangıçtı.Sizler, ortaokulda daha sonra lisede yeni başlangıçlara adım atarken bilginiz, birikiminiz,kişiliğiniz de gelişti.Her meslektaşım size bir şeyler katabilmek için uğraştı,didindi.Sizler yeni okullarınızda geleceğinizin resmini çizmeye başladınız.

    Şimdi ortaöğretim hayatınızın son fırça darbelerini vurmaya hazırlanıyorsunuz tuvale...

    Ben eminim ki elinizden gelenin en iyisini yapacak ve hayırlısı ile üniversiteye adımınızı atacaksınız.Hayatta her zaman istediklerimiz olmayabiliyor.Eğer sınavla ilgili istediklerinizi gerçekleştiremezseniz hiçbir şeyin sizden, sizin sağlığınızdan, ailenizden önemli olmadığını aklınızdan çıkarmayın.

     Hayat başlı başına zaten bir sınav ve her anımızla o sınavın içindeyiz.Morallerinizi diri tutun,heyecanınızı kontrol edin ve elinizden gelenin en iyisi için çaba gösterin.Bunu yaptığınızda zaten geriye "Ya nasip!" demekten başka bir şey kalmıyor.

     Bu duygularla, Üniversite Sınavında hepinize can-ı gönülden başarılar diliyorum.

     İnşaAllah her şey gönlünüzce olur ve istediğiniz bölümlere yerleşirsiniz.

     Sizler, sınavın sonucu ne olursa olsun benim için ,aileniz için ve milletimiz için çok değerlisiniz.

     Sağlıcakla kalın.

 

     

Yorumlar (2)add
Yücel ARAÇ
Merhaba Emir
yazar Yücel ARAÇ , Şubat 02, 2021
Yorumunu okuyunca çok sevindim Emir. Güzel söz ve düşüncelerin için çok teşekkür ederim. Evet, sizleri ve diğer öğretmenliğini yaptığım tüm öğrencilerimi çocuklarımdan ayırmadım. Sizlerin üzüntüsü üzüntüm ,sevinci de her zaman sevincim oldu. Yorumunda gollerinden bahsetmişsin.smilies/wink.gif Elimde olan tüm golleri yükledim. O videoları tekrar seyrettim. Gruptan çıkabilmemiz için üç farklı almamız gereken bir maç vardı. O maçta üçüncü golü sen atmıştın.
(http://video.yucelarac.com/4-b...4a515.html)
Dakika 1.45'te arkadaşlarına yaşattığın gol sevinci de görülmeye değerdi. Çok da güzel bir goldü. Diğer videolara da http://video.yucelarac.com/ linkinden kategorilere tıklarsan ulaşabilirsin. Üniversite sınavı için de hayırlısı olsun. İnşallah bu sene istediğin üniversiteye ve bölüme yerlerşirsin. Çok selamlar. Sitemize yine bekleriz. Sen de Allah'a emanet ol.smilies/wink.gif
hatalı kullanımı bildirin
Skoru düşürün
Skoru yükseltin
Oy sayısı: +0
0
...
yazar Emir Önal , Ocak 13, 2021
Bu yazıyı geç gördüm ve öyle duygulandım ki anlatamam size.Bizi gerçekten çocuğu gibi seven öğretmenimiz.Bu sınav istediğim gibi geçmedi bir daha giricem sınava ve bu yazı kadar motive eden hiçbir şeyim olmamıştı.Ayrıca benim turnuva gollerimin videosu neden eksik öğretmenim kırıldım size smilies/cheesy.gif Çocukken yanlışlıkla "öğretmenim" yerine "baba" demiştim size bizi çocuğunuzdan ayırt etmeden sevdiğiniz içindir belki de. Bu yazıyı şimdiki öğrencileriniz okuyacaksa eğer ÇOCUKLAR EN İYİ ÖĞRETMENE SAHİPSİNİZ.
Allah'a emanet olun öğretmenim...
hatalı kullanımı bildirin
Skoru düşürün
Skoru yükseltin
Oy sayısı: +4
Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

busy
Pazar, 18 Nisan 2021 18:02 tarihinde güncellendi
 
Latest Articles

Ana Sayfa----------Siteden kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.